Bet kas šajā modelī ir tik īpašs? Piešķirot augstas veiktspējas krosovera SUV automobilim piecu cilindru sirdi, vēl lielākas dinamiskās spējas un vēl izsmalcinātāku un ekskluzīvāku pieredzi, CUPRA Formentor VZ5 ir paredzēts, lai sniegtu tirgum vēl unikālāku piedāvājumu:

  • CUPRA Formentor VZ5 ir aprīkota ar 2,5 TSI piecu cilindru dzinēju ar 390 ZS un 480 Nm griezes momentu.
  • Piecu cilindru dzinējs ir veiktspējas izpausme jebkuram automobiļu entuziastam, kas spēj paātrināties no 0 līdz 100 km/h tikai 4,2 sekundēs.
  • Dinamisko veiklību nodrošina integrētā griezes momenta sadalītāja sistēma, kas nodrošina precīzu jaudas padevi visiem riteņiem: priekšējiem, aizmugurējiem, kreisajiem un labajiem.
  • Augstas veiktspējas 18″ bremzes ar sešu virzuļu Akebono skavām ar ekskluzīviem CUPRA 20″ vieglmetāla diskiem.
  • VZ5 centrā ir braukšanas īpašības un prieks, ko visspilgtākajā formā nodrošina drifta režīms.
  • Ekskluzivitāte ir garantēta, pateicoties ierobežotai sērijveida ražošanai – tikai 7000 eksemplāru.

“CUPRA Formentor VZ5 pārkāpj robežas, izmantojot augsti novērtēto piecu cilindru benzīna dzinēju, apvienojot tā augsto veiktspēju ar vēl izsmalcinātāku eksterjera dizainu, lai iezīmētu šo automobili kā maksimālu iekšdedzes dzinēja veiktspējas izpausmi automobiļu entuziastiem,” sacīja CUPRA un SEAT prezidents Veins Grifits.

CUPRA Formentor VZ5 skaidri demonstrē, ko CUPRA spēj paveikt. Tas ir augstas veiktspējas auto, kas tirgū piedāvā kaut ko jaunu, dinamisku un aizraujošu. Lai uzzinātu vairāk par modeli un saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām sazināties ar mūsu CUPRA produkta speciālistiem.

14/01/2022