AUTOBRAVA Motors sadarbībā ar MyBee paziņo par stratēģisku projektu, piedāvājot auto abonēšanas pakalpojumu CUPRA Drive Powered by MyBee.

Pakalpojums ir pieejams no 8. novembra vietnē cupradrive.lv, piedāvājot abonēt visa CUPRA modeļa klāsta automašīnas. Jaunais pakalpojums noderēs ne tikai privāto un biznesa segmenta automašīnu īpašniekiem, bet arī iezīmē nozīmīgo automobiļu abonēšanas nozares un izvēles iespēju attīstību.

Tirgus dati norāda uz lielu interesi par CUPRA automašīnu modeļiem, Baltijā zīmolam ir strauja tirdzniecības apjoma pieauguma tendence: + 19% salīdzinot ar aizvadīto gadu. Savukārt  AUTOBRAVA Motors ir šī zīmola pārdošanas līderis visās trīs Baltijas valstīs.

“Mūsu pārdošanas datos redzot augstu vietējo pieprasījumu pēc CUPRA zīmola, kā arī interesi par modeļiem MyBee klāstā, bija tikai loģisks solis piedāvāt vēl vienu pievilcīgu iespēju kā klientiem tikt pie CUPRA spēkrata. Vispirms šis pakalpojums tiek ieviests Latvijā, bet ar laiku ceram to attīstīt, aptverot visu Baltiju,” saka AUTOBRAVA Motors pārdošanas vadītājs Uvis Braunfelds.

Sadarbībā ar MyBee jaunais pakalpojums piedāvā iespēju tikt pie automašīnas, neuztraucoties par ilgtermiņa saistībām vai iegādes procesu. Var izvēlēties jebkuru automašīnu no AUTOBRAVA Motors salona vai noliktavas un jau tajā pašā dienā savā rīcībā saņemt pilnīgi jaunu automašīnu un pēc vēlēšanās abonēt to uz sešiem mēnešiem, vienu gadu vai ilgāku laiku. Pakalpojums arī ļauj viegli nomainīt izvēlēto auto modeli, kā arī sniedz apdrošināšanu un apkopes pakalpojumus.

Paplašinot vēlamā automobiļa finansēšanas iespējas, AUTOBRAVA Motors piedāvā iespēju pasūtīt paša klienta izvēlētu CUPRA automašīnu. Tā ir arī lieliska iespēja biznesa partneriem, jo īpaši jaunuzņēmumiem, kuriem citkārt var būt grūti iegūt bankas finansējumu automašīnas iegādei.

MyBee Latvia vadītājs Arvis Eņģelis norādīja, ka augošais automobiļu abonēšanas tirgus motivē meklēt jaunus risinājumus, kas mudinātu vēl vairāk cilvēkiem mainīt savu attieksmi pret privātajiem automobiļiem: “Katru gadu mēs redzam, ka pieaug lietotnē reģistrēto lietotāju skaits. Tas ne tikai liecina par augošo auto abonēšanas biznesa nišu, bet arī atspoguļo patērētāju domāšanas un vajadzību izmaiņas. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk Latvijas iedzīvotāji ir atvērti idejai, ka viņiem nepieder personīgais automobilis, bet viņi izmanto kādu no abonēšanas pakalpojumiem. Tā kā šāds auto lietošanas dzīvesstils ir mūsu primārais mērķis, esam motivēti dibināt partnerības, kas atbilst arī tirgus un mūsu klientu interesēm.”

Kā pieejama CUPRA abonēšana?

CUPRA Drive Powered by MyBee sniedz iespēju abonēt automašīnu desmit minūšu laikā un saņemt jaunu CUPRA automašīnu visātrākajā iespējamā veidā, neparakstot līgumus papīra formātā. Automašīnu modeļu klāsts, to stāvoklis, cena un pārējā svarīgākā informācija apkopota vienuviet – mājaslapā cupradrive.lv. Pēc auto izvēles klienti tiek novirzīti uz tiešsaistes līguma parakstīšanu MyBee platformā.

Slēdzot līgumu ar MyBee, klients saņems vērtīgās auto abonēšanas priekšrocības, kas automašīnas lietotājam ļaus mazāk uztraukties par tās uzturēšanu. Piedāvājumā ietilpst KASKO un obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, riepas, to uzglabāšana un uzstādīšana visā līguma darbības laikā. Par papildus samaksu klients abonēšanas maksā var arī iekļaut obligātās tehniskās apkopes un dilstošo daļu remontu.

10/11/2023