Pirmais CUPRA elektroauto ir dzimis!

CUPRA ir paziņojusi par BORN modeļa ierašanos, kas noteikti mainīs uztveri elektrisko un dinamisko transportlīdzekļu tirgū. Kopš prezentācijas Ženēvas auto izstādē pagājušajā gadā, CUPRA Born koncepts ir guvis atzinību par savu gludo izskatu un neatkārtojamo personību. Neskatoties uz pozitīvajām atsauksmēm, projektēšanas komanda un Tehniskā centra inženieri pat negrasījās apstāties. Komanda turpināja attīstīt transportlīdzekli, piešķirot tam sportiskāku raksturu un vēl iespaidīgāku vizuālo pievilcību. Rezultāts ir zīmola pirmā pilnīgi elektriskā modeļa: CUPRA Born piedzimšana.

Jaunais Fiat 500 iemieso izsmalcinātību un ilgtspēju

Fiat iepazīstina ar jauno 500 – zīmola pirmo pilnībā elektrisko transportlīdzekli. Tāpat kā zīmola priekšgājēji, šis modelis apvienos nezūdošo itāļu eleganci ar jaunām tehnoloģijām un ilgtspējīgu mobilitāti ikvienam.

Klientu biežāk uzdotie jautājumi sakarā ar izmaiņām Autobrava motors darbībā.

Autobrava Motors sākot ar 5.maiju mainām savu atrašanās vietu no Biķernieku ielas 145 uz jauno adresi – Krasta ielā 42! Esam apkopojuši atbildes uz klientu biežāk uzdotajiems jautājumiem.

Saņem jaunumus epastā

Nepalaid garām aktualitātes un īpašos piedāvājumus

Paldies, ka pierakstījies jaunumiem.

Reģistrējoties tu piekrīti mūsu privātuma politikai. Lai vēlāk atteiktos, mūsu epastos noklikšķini uz Atrakstīties.

Autobrava maina savu atrašanās vietu!

Auto tirdzniecības nozare Latvijā atgūstas no aizvadītājā gadā piedzīvotās dīkstāves, iezīmējot jaunas tendences tirgus attīstībā un patērētāju paradumos. Automobiļu dīleris “Autobrava”, reaģējot uz auto tirgus pieprasījumu, maina biznesa stratēģiju, fokusējot savu darbību nākotnē uz jauniem, tirgū pieprasītiem automašīnu zīmoliem un to servisu, kā arī pārceļot auto salonu tuvāk klientiem – Krasta ielā 42.

Jaunais Jeep Gladiator pikaps

Pēc vairāku gadu desmitu pārtraukuma apvidus automobiļu ražotājs Jeep ir radījis jaunu pikapa modeli. Jaunais Jeep Gladiator ir pirmais modelis Eiropā ar šādu virsbūves tipu. Pikaps veidots uz ikoniskā Jeep Wrangler bāzes, un tas izceļas gan ar jaunām stila un dizaina iezīmēm, gan mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu un plašiem drošības risinājumiem.

Autobrava Motors auto-foto-orientēšanās rezultāti

Paldies visiem un ikvienam! Jūsu atsaucība, atraktivitāte, apņēmība un azarts aizrauj arī mūs!

Cupra Formentor VZ5

CUPRA svin savu 3 gadu jubileju, atklājot jaunu modeli - Cupra Formentor VZ5 ar piecu cilindru sirdi un 390ZS! VZ nozīme slēpjas spāņu valodā, kur Veloz nozīmē ''ātrs'' , kas ir izcils raksturojums jaudīgākajai CUPRA versijai!

Vai Tu vēlies saimniekot prātīgi?

CNG ir saspiesta dabasgāze, kas pamatā sastāv no metāna. CNG tiek ražota saspiežot dabas gāzi līdz mazāk nekā 1 procentam no tilpuma, kādā tā atrodas dabiskā veidā pie atmosfēras spiediena. Šādi saspiesta dabas gāze tiek turēta pie 200-230 bar spiediena, kas tiek lietojama degviela automašīnu dzinējos. Transportlīdzeklis, kas darbojas ar CNG, ir tikpat ātri un viegli uzpildāms kā benzīna vai dīzeļmotora transportlīdzekļi.

CUPRA – zīmols, kas bruģē jaunu ceļu.

Augstas veiktspējas automašīnu zīmols CUPRA savos trīs pastāvēšanas gados ir uzņēmis ātrumu visās nozīmēs. Autovadītāju pieaugošā interese par šo zīmolu un uzticēšanās tam, pieaugošā modeļu izvēle un noteiktā nākotnes vīzija ļauj CUPRA zīmolam strauji augt.

Tavs jaunais auto ir šeit!

AUTOBRAVA Motors ir 7 auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, auto virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.