Vai Tu vēlies saimniekot prātīgi?

CNG ir saspiesta dabasgāze, kas pamatā sastāv no metāna. CNG tiek ražota saspiežot dabas gāzi līdz mazāk nekā 1 procentam no tilpuma, kādā tā atrodas dabiskā veidā pie atmosfēras spiediena. Šādi saspiesta dabas gāze tiek turēta pie 200-230 bar spiediena, kas tiek lietojama degviela automašīnu dzinējos. Transportlīdzeklis, kas darbojas ar CNG, ir tikpat ātri un viegli uzpildāms kā benzīna vai dīzeļmotora transportlīdzekļi.

CUPRA – zīmols, kas bruģē jaunu ceļu.

Augstas veiktspējas automašīnu zīmols CUPRA savos trīs pastāvēšanas gados ir uzņēmis ātrumu visās nozīmēs. Autovadītāju pieaugošā interese par šo zīmolu un uzticēšanās tam, pieaugošā modeļu izvēle un noteiktā nākotnes vīzija ļauj CUPRA zīmolam strauji augt.

Hyundai Bluelink® ceļš uz nākotni!

Automašīnu zīmols Hyundai nepārtraukti attīstās un strādā pie tā, lai autvadītājiem braukšana būtu vēl vairāk komfortablāka un vēl patīkamāka. Hyundai Bluelink® ir lietotne, ar kuras palīdzību Jūs varat pārvaldīt savu automobili no viedtālruņa. Bluelink®1 savienota automobiļa pakalpojumi sniedz nevainojamu savienojamību automobilī, nodrošinot dažādu funkciju klāstu, kas braucienu padarīs ērtāku un patīkamāku.

Tavs jaunais auto ir šeit!

AUTOBRAVA Motors ir 7 auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, auto virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.