Jaunais modelis, kas tiks ražots “Zwickau” rūpnīcā Vācijā, palielinās uzņēmuma ieguldījumu normu, vienlaikus lieliski iekļaujoties CUPRA zīmola filozofijā un klientu profilā.

CUPRA izpilddirektors Veins Grifitss teic:  “CUPRA Born parāda visus CUPRA zīmola gēnus. Mēs esam pārcēluši sākotnējo koncepciju uz nākamo līmeni, radot jaunu , sportisku, dinamisku dizainu. CUPRA Born ir dzīvais pierādījums tam, ka sniegums un elektrifikācija ir lieliska spēle. ”

CUPRA Born  automašīnas izstrādes laikā, veiktspēja un dinamika ir bijusi nepārprotama uzmanība, piedāvājot tūlītēju paātrinājumu no 0-50km / h tikai 2.9 sekundēs. Dynamic Chassis Control Sport (DCC Sport), kas MEB platformā ir izstrādāts tikai priekš CUPRA Born modeļa, apvieno automašīnas sportisko braukšanas līmeni ar sistēmu, kas automātiski pielāgojas jebkuriem apstākļiem, piedāvājot lielāku dinamiku braukšanas laikā.

CUPRA Born / Autobrava

Born modelis piedāvā tādas mūsdienīgas tehnoloģijas kā Head-up Display ar paplašinātu realitāti. Pateicoties augstas efektivitātes 77kWh akumulatoram (bruto: 82kWh), tas ar vienu uzlādi varēs nobraukt līdz pat 500km! Tā ātrās uzlādes iespējas sniegs pietiekami daudz enerģijas, lai nobrauktu vismaz 260 kilometrus nieka 30 minūtēs.

Interjers veidots tā, lai izceltu CUPRA kvalitātes un veiktspējas filozofiju, kas sajaukta ar izsmalcinātību. Šī filozofija lieliski parādās sportiskajos kausveida sēdekļos, jaunajā stūres ratā ar Drive Profile Selection un CUPRA režīma pogām, kā arī pie augstās kvalitātes materiālu izvēles. Papildus apsēstībai ar  detaļām, CUPRA īpašu uzmanību pievērsa arī Born ilgtspējībai, izmantojot pārstrādātus materiālus automašīnas salonā.

Jaunā CUPRA Born, kas savu nākšanu pasaulē piedzīvoja 2021. gadā, nodrošinās ilgtspējīgu mobilitāti ar raksturu un dinamiku, kādu vēlas auto entuziasti. Tas būs unikāls un ekskluzīvs produkts tiem, kas meklē vismodernākās tehnoloģijas un vēlas atstat pēc iespējas mazāk pēdu nospiedumu mūsu planētas ekosistēmā.

22/06/2021