Rīta cēliens visai “Autobrava Motors” komandai sākās patiesi iedvesmojoši – Matiass personīgi pateicās ikvienam, kura ikdienas darbs cieši saistīts ar CUPRA zīmolu.  Kā tehniskais, tā administrācijas personāls tika apdāvināts ar īpašām CUPRA vēstneša parakstītām cepurītēm. Lieki piebilst, ka smaids līdz ausīm un pozitīvas emocijas piemeklēja ikvienu klātesošo!

Stundas garumā Matiass savu parakstu lika uz 123 fanu un Autobrava darbinieku cepurēm. Taču vēl vērtīgāks par cepurēm, bija Matiasa sagatavotais vēstījums un iespēja aprunāties. Daudzi no mums tika apgaismoti ar vēl nezināmiem faktiem par CUPRA zīmolu un tā neseno vēsturi. Mūsu konsultanti neiztika arī bez padoma par dažādiem auto uzstādījumiem un tā vadāmību. Tā tik tiešām bija lieliska un ļoti vērtīga pieredze.

Mattias Ekstrēms karjeras laikā veselas trīs reizes kļuvis par vicečempionu un 2016.gada sezonā ticis kronēts arī par pasaules čempionu. “World RX” sacensību apritē, 43 gadus vecais zviedrs ir otrs visu laiku uzvarām bagātakais braucējs un savu pēdējo uzvaru viņš pērn guvis tieši Rīgā – Biķernieku trasē. Šī gada Rīgas posmā (kurā uzvaru svinēja mūsu pašu Jānis Baumanis) Matiass palika uzreiz aiz piedestāla – godpilnajā 4.vietā.

20/09/2021